O MNIE

Nazywam się Ada, mam 22 lata, uwielbiam pisać, fotografować oraz robić kreatywne rzeczy, dlatego zdecydowałam się założyć bloga. Jeszcze bardziej lubię wszystko co związane z urodą, modą, podróżami i jedzeniem, dlatego właśnie takie tematy będą się tu pojawiały najczęściej.

Coś więcej o mnie? Od kilku miesięcy mieszkam w Berlinie i kocham odkrywać to wielokulturowe i barwne miasto. Jeśli chodzi o to co robię na co dzień, to jeszcze do niedawna byłam studentką International Business na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, a do Berlina przeprowadziłam się zaraz po licencjacie. Interesuje mnie marketing, a w mojej pracy zajmuję się sprzedażą i infleuncer marketingiem – dzięki temu miałam okazję dowiedzieć się z trochę innej strony, jak naprawdę wygląda rzeczywistość pokazywana przez influencerów w mediach społecznościowych i bardzo mnie to zainteresowało, może nawet popchnęło do tego, żeby założyć autentycznego i szczerego bloga, który będzie moją przestrzenią na pokazywanie ciekawych rzeczy i dzielenia się różnymi doświadczeniami.

Moją pasję do podróży i jedzenia dzielę także z narzeczonym, który zamienia się w mojego fotografa, gdy brakuje mi rąk :). W wolnej chwili odwiedzamy ciekawe miejsca lub planujemy nowe podróże, a gdy chwila jest krótsza, oglądamy seriale kryminalne i programy kulinarne na Netflixie, które zresztą też uwielbiamy. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami, zarówno w tych dłuższych, jak i krótszych chwilach, a my podzielimy się z Wami wszystkim co nas ciekawi.