WSPÓŁPRACA

Nazywam się Ada Kosowska i zawodowo zajmuję się zajmuję się performance marketingiem, czyli tworzeniem i analizą kampanii reklamowych Google oraz YouTube. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w pracy z contentem, reklamami, social media, oraz w influencer marketingu w berlińskich firmach, doskonale wiem czego oczekują klienci podczas współpracy, gdyż sama jeszcze do niedawna współpracowałam z największymi polskimi influencerami.

Bloga prowadzę od 2017 roku i porusza on przede wszystkim tematykę podróży – tworzę przewodniki po miastach oraz polecam ciekawe miejsca, hotele i restauracje, ale pojawiają się tu także tematy z zakresu beauty oraz lifestyle, gdyż to również ciekawi moich czytelników i obserwujących.

Możliwe formy współpracy to recenzja produktu, post sponsorowany (również zawierający promocje lub kody rabatowe), a także konkursy, udział w kampanii (blog/Instagram/YouTube/TikTok) lub umieszczenie produktów jako propozycje prezentowe w prezentowniku świątecznym.

Rozważę każdą ofertę, jeśli tylko jest zgodna z tematyką moich kanałów (podróże, recenzja hoteli i restauracji, produkty beauty oraz lifestyle). Zastrzegam jednak, że do współprac podchodzę selektywnie, polecając moim odbiorcom jedynie te firmy i produkty, które sama uważam za godne polecania i z których chętnie korzystam/korzystałabym.

Social Media

Aktualny łączny zasięg na moich kanałach social media to 10 milionów wyświetleń w ciągu ostatnich 30 dni (wrzesień 2023). 5.5 miliona wyświetleń filmów na TikToku (30 dni) + prawie 5 milionów unique viewers, a także ponad 120 tysięcy obserwujących. Na Instagramie jest to 43 tysiące obserwujących, ale ponad 1.3 miliona kont w zasięgu + ponad 4 miliony wyświetleń reels (IG + FB) w ostatnich 30 dniach. Miesięcznie mamy też ponad 300 tysięcy wyświetleń filmów na naszym kanale na YouTube, gdzie również jesteśmy otwarci na propozycje współpracy.

Aktualne statystyki bloga:

Czytelnicy bloga to głównie kobiety, w wieku 25-35 lat z największych polskich miast, takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław i Gdańsk.

Przykładowe Współprace:

Wszystkie pytania dotyczące współpracy proszę kierować na: travelike.ada@gmail.com